Прийом алюмінієвих банок у Харкові

Здати алюмінієві банки, ціна яких у Харкові, залежно від сезону року та деяких інших факторів, може змінюватись, пропонує компанія Global Eco. Ми маємо можливість самостійно забирати вторинну сировину з місць складування, що робить процес продажу максимально зручним як для великих фірм, так і для приватних клієнтів. Під час прийому алюмінієвих банок співробітники нашої компанії самостійно виконують їх сортування, очищення від сміття та зважування.

Від чого залежить ціна дюралевих банок?
Обсяг металу

Ціна основного прайсу діє на обсяг від 1 кг, але великі закупівлі в нас діють спеціальні пропозиції. Уточнюйте інформацію у наших спеціалістів.

Статус продавця

Ми проводимо угоди і з фізичними та юридичними особами. Ціна за партію вторинної сировини, наданої юридичною особою, буде вищою.

Якісні характеристики

Чим вище буде якість сировини, що продається, тим більше ми за неї заплатимо. Метал, що не містить сторонніх механічних домішок, оцінюватиметься вище.

Форма оплати

Звертаємо увагу, що за безготівковому розрахунку ціна, яка встановлюється за кілограм сировини, буде дещо вищою, ніж при оплаті готівкою.

Як ми працюємо?

Зв’язуємось з Вами

Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку. Зв’язок будь-яким зручним для Вас способом

Обробляємо заявку

Наш менеджер уточнить усі деталі і дасть Вам всі необхідні рекомендації

Оцінюємо вантаж

Сортуємо, зважуємо, вантажимо брухт. Робимо кошторис для документації

Оплачуємо

Оплата будь-яким зручним для Вас способом готівковим або безготівковим розрахунком

Всі фактори, що впливають на вартість алюмінієвих банок при здачі
 • Поточний рівень цін алюмінієвих банок в Україні;
 • Реальна вага зібраного брухту;
 •   Сортність металу;
 •   Засор та стан брухту;
 •   Вартість та складність демонтажу;
 •   Витрати на доставку брухту на пункт прийому;
 •   Вартість додаткових послуг вантажників;
 • Чесність, порядність та технічна оснащеність приймача.
Ми не приймаємо
 •  Автотранспорт, не знятий з обліку та без документів;
 •  Залізничне обладнання та військову техніку;
 •  Каналізаційні люки та огорожі без документів;
 •  Снаряди та їх фрагменти, а також інші вибухонебезпечні предмети.
Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості свого брухту?

Щоб ми змогли зробити максимально швидку та точну пропозицію для Вас щодо викупу брухту – просто зберіть і надішліть нам наступну інформацію:

1 крок

Сфотографуйте весь брухт

2 крок

Опишіть зразкову кількість та вагу

3 крок

Вкажіть стан та тип брухту

4 крок

Повідомте адресу знаходження брухту

Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості свого брухту? Вам потрібний спеціаліст!

Зв’яжіться з нами або залиште заявку для зворотного зв’язку з Вами

Залишити заявку

  Ім'я *
  Телефон *
  Email
  Приблизна вага* (кг)
  Коментар

  Прийом алюмінієвих банок: від чого залежить вартість вторинної сировини

  Ціна 1 кг алюмінієвих банок формується під впливом різних факторів, зокрема середньої вартості на ринку України. Крім того, вона залежить від низки факторів:

  1. Обсяг брухту. У нас можна здати брухт, вага якого становить від одного кілограма. Однак у такому разі доведеться самостійно прийти до пункту прийому. При продажу вторинної сировини у великих обсягах ми самі забираємо її з місця складування.
  2. Стан брухту. Наявність домішок для сміття – це ще один важливий аспект ціноутворення. Співробітники оцінюють їх наявність у загальному обсязі матеріалу, після чого повідомляють клієнта вартість за кілограм.
  3. Місце вивезення. Незважаючи на те, що наш пункт прийому розташований у Харкові, ми можемо вивезти вторинну сировину з будь-якої точки області. Однак слід враховувати, що вартість залежить також від витрат на транспортування.

  Крім того, ціна буде дорожчою, якщо клієнт сам відсортує банки за обсягом і спресує в невеликі пакунки, а за можливості прийняти безготівкову оплату за лом вона теж зросте.

  Чому вибирають Global Eco

  Здати алюмінієву продукцію за вигідною ціною у нашій компанії дуже просто. Для цього достатньо набрати вказаний на сайті номер телефону та домовитися про час вивезення брухту з місця його розташування. При необхідності можна скористатися низкою додаткових послуг, до переліку яких входить сортування продукції, а також її зважування та навантаження.

  Пропонована Global Eco ціна на алюмінієві банки є найвигіднішою на ринку Харківської області у будь-яку пору року, а для постійних клієнтів є додаткові спеціальні умови співпраці. Ми пропонуємо різні варіанти оплати вторинної сировини, гарантуючи її точне зважування.

  Меню
  This site is registered on wpml.org as a development site.