Прийом алюмінію в Харкові

Серед найпоширеніших видів кольорових металів популярністю користується алюміній. Цей матеріал характеризується великою кількістю переваг (легко плавиться, стійкий до корозії), тому він використовується у різних сферах та галузях. З нього роблять посуд, деталі машин, фурнітуру, металовироби, кабельно-провідникову продукцію та багато іншого. Деталі, що вийшли з ладу, підлягають утилізації, брухт алюмінію в Харкові за вигідними цінами можна здати в пункти прийому нашої компанії Global Eco. Ми дбаємо про екологію, тому напрямок нашого бізнесу пов’язаний із недопущенням забруднення навколишнього середовища.

Від чого залежить ціна алюмінію?
Обсяг металу

Ціна основного прайсу діє на обсяг від 1 кг, але великі закупівлі в нас діють спеціальні пропозиції. Уточнюйте інформацію у наших спеціалістів.

Статус продавця

Ми проводимо угоди і з фізичними та юридичними особами. Ціна за партію вторинної сировини, наданої юридичною особою, буде вищою.

Якісні характеристики

Чим вище буде якість сировини, що продається, тим більше ми за неї заплатимо. Метал, що не містить сторонніх механічних домішок, оцінюватиметься вище.

Форма оплати

Звертаємо увагу, що за безготівковому розрахунку ціна, яка встановлюється за кілограм сировини, буде дещо вищою, ніж при оплаті готівкою.

Як ми працюємо?

Зв’язуємось з Вами

Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку. Зв’язок будь-яким зручним для Вас способом

Обробляємо заявку

Наш менеджер уточнить усі деталі і дасть Вам всі необхідні рекомендації

Оцінюємо вантаж

Сортуємо, зважуємо, вантажимо брухт. Робимо кошторис для документації

Оплачуємо

Оплата будь-яким зручним для Вас способом готівковим або безготівковим розрахунком

Всі фактори, що впливають на вартість алюмінію під час здачі
 • Поточний рівень цін на прийом алюмінію в Україні;
 • Реальна вага зібраного брухту;
 •   Сортність металу;
 •   Засор та стан брухту;
 •   Вартість та складність демонтажу;
 •   Витрати на доставку брухту на пункт прийому;
 •   Вартість додаткових послуг вантажників;
 • Чесність, порядність та технічна оснащеність приймача.
Ми не приймаємо
 •  Автотранспорт, не знятий з обліку та без документів;
 •  Залізничне обладнання та військову техніку;
 •  Каналізаційні люки та огорожі без документів;
 •  Снаряди та їх фрагменти, а також інші вибухонебезпечні предмети.
Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості свого брухту?

Щоб ми змогли зробити максимально швидку та точну пропозицію для Вас щодо викупу брухту – просто зберіть і надішліть нам наступну інформацію:

1 крок

Сфотографуйте весь брухт

2 крок

Опишіть зразкову кількість та вагу

3 крок

Вкажіть стан та тип брухту

4 крок

Повідомте адресу знаходження брухту

Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості свого брухту? Вам потрібний спеціаліст!

Зв’яжіться з нами або залиште заявку для зворотного зв’язку з Вами

Залишити заявку

  Ім'я *
  Телефон *
  Email
  Приблизна вага* (кг)
  Коментар

  Від яких критеріїв залежить вартість

  Прийом алюмінію у Харкові дорого виконується у наших пунктах здачі. Ціна залежить від різних факторів. Перед тим як здавати кольоровий метал, потрібно дізнатись важливу інформацію про вартість. Ціна брухту алюмінію формується на підставі наступних критеріїв:

  1. Кількість металу. Чим більший обсяг продукції, що здається, тим вище вартість. Саме тому ми рекомендуємо назбирати велику вагу, після чого привезти метал у наші пункти прийому у Харкові та здати за вигідними цінами.
  2. Чистота брухту та його склад. Чим чистіший сплав, тобто, в ньому міститься мінімальна кількість домішок, тим вище ціна алюмінію за кг. Матеріал без забруднень оцінюється дорожче, тому його найпростіше здати.
  3. Необхідність поділу або сортування. Якщо кольоровий брухт з’єднаний з іншими металами, їх краще попередньо розділити. У такому разі ціна алюмінію за кг буде вищою, тому що матеріал, що здається, не потрібно сортувати або розділяти.
  4. Особа, що здає брухт. Якщо кольоровий метал на переробку привозить фізична особа, то вартість за 1 кг буде нижчою, ніж для організацій.
  5. Спосіб розрахунку. Ціна за 1 кг алюмінію залежить від цього. Якщо клієнт бажає отримати гроші готівкою, то сума після прийому кольорового металу буде нижчою, ніж за безготівкового розрахунку.

  Ціна брухту алюмінію залежить від форм виробів. Стружка коштуватиме дешево (близько 18 гривень). Найдорожчим вважається електротехнічний алюміній. Його вартість в Україні становить 70 гривень за кілограм.

  Які види виробів ми приймаємо

  Якщо плануєте здати брухт у великому обсязі, можете замовити послугу доставки нашим транспортом. Ми приймаємо такі різновиди алюмінієвих виробів:

  • електротехнічні кабелі, затискачі, фіксатори, струмопровідні конструкції;
  • харчові каструлі, миски, каністри, ложки;
  • профільована продукція, труби, куточки, швелери тощо;
  • деталі автомобілів;
  • частини побутових конструкцій;
  • стружка.

  Прийом брухту здійснюється в пунктах здачі, де фахівці перевіряють продукцію на її відповідність. Після сортування (якщо вона знадобиться) зазначаються ціни на певні види металобрухту.

  Приймаючи рішення про здачу кольорового металу до наших пунктів прийому, клієнти отримують гарантію здійснення чесної та прозорої угоди. Зважування товару відбувається на контрольних терезах, які не підкручені, як у багатьох конкурентів. Ми дбаємо про свою репутацію, тому кількість наших постійних клієнтів лише зростає.

  Меню
  This site is registered on wpml.org as a development site.