Прийом бронзи у Харкові

Здійснюючи прийом брухту бронзи, ціна якого залежить від типу матеріалу, обсягу та інших умов, наша компанія пропонує своїм клієнтам найбільш вигідні умови співпраці у Харкові та області. У нас можна не тільки здати вторинну сировину за вигідною вартістю, але й скористатися низкою додаткових послуг, у тому числі замовити вивіз матеріалів з місць їх складування. Ми співпрацюємо як з фірмами, так і з приватними клієнтами, пропонуючи різні варіанти оплати.

Від чого залежить вартість бронзи?
Обсяг металу

Ціна основного прайсу діє на обсяг від 1 кг, але великі закупівлі в нас діють спеціальні пропозиції. Уточнюйте інформацію у наших спеціалістів.

Статус продавця

Ми проводимо угоди і з фізичними та юридичними особами. Ціна за партію вторинної сировини, наданої юридичною особою, буде вищою.

Якісні характеристики

Чим вище буде якість сировини, що продається, тим більше ми за неї заплатимо. Метал, що не містить сторонніх механічних домішок, оцінюватиметься вище.

Форма оплати

Звертаємо увагу, що за безготівковому розрахунку ціна, яка встановлюється за кілограм сировини, буде дещо вищою, ніж при оплаті готівкою.

Як ми працюємо?

Зв’язуємось з Вами

Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку. Зв’язок будь-яким зручним для Вас способом

Обробляємо заявку

Наш менеджер уточнить усі деталі і дасть Вам всі необхідні рекомендації

Оцінюємо вантаж

Сортуємо, зважуємо, вантажимо брухт. Робимо кошторис для документації

Оплачуємо

Оплата будь-яким зручним для Вас способом готівковим або безготівковим розрахунком

Всі фактори, що впливають на вартість бронзи під час здачі
 • Поточний рівень цін на прийом бронзи в Україні;
 • Реальна вага зібраного брухту;
 •   Сортність металу;
 •   Засор та стан брухту;
 •   Вартість та складність демонтажу;
 •   Витрати на доставку брухту на пункт прийому;
 •   Вартість додаткових послуг вантажників;
 • Чесність, порядність та технічна оснащеність приймача.
Ми не приймаємо
 •  Автотранспорт, не знятий з обліку та без документів;
 •  Залізничне обладнання та військову техніку;
 •  Каналізаційні люки та огорожі без документів;
 •  Снаряди та їх фрагменти, а також інші вибухонебезпечні предмети.
Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості свого брухту?

Щоб ми змогли зробити максимально швидку та точну пропозицію для Вас щодо викупу брухту – просто зберіть і надішліть нам наступну інформацію:

1 крок

Сфотографуйте весь брухт

2 крок

Опишіть зразкову кількість та вагу

3 крок

Вкажіть стан та тип брухту

4 крок

Повідомте адресу знаходження брухту

Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості свого брухту? Вам потрібний спеціаліст!

Зв’яжіться з нами або залиште заявку для зворотного зв’язку з Вами

м

  Ім'я *
  Телефон *
  Email
  Приблизна вага* (кг)
  Коментар

  Як формується ціна на брухт бронзи

  Бронзою називають один з різновидів кольорових металів, основним компонентом такого сплаву є мідь. Щодо додаткових складових, то ними можуть бути різні матеріали: від недорого алюмінію до цінного олова. При цьому саме від кількості міді у загальній масі сплаву залежить ціна бронзи за 1 кг.

  До додаткових факторів ціноутворення на цю категорію кольорового брухту відносяться:

  1. Тип матеріалу. Він може бути свинцевим, олов’яним, алюмінієвим і т. д. При цьому найвигідніша ціна у пунктах прийому пропонується на червоні різновиди сплавів. Кількість міді в таких виробах становить близько 95%, тому їх прийом здійснюється за найвищою вартістю.
  2. Чистота продукції. Наявність і кількість домішок для сміття – це ще один з найважливіших факторів, від яких залежить ціна брухту бронзи. Чим більше сторонніх включень, тим менша вартість. Тому перед відправкою в пункт прийому вторинну сировину рекомендується очистити від сміття.
  3. Категорія продукції. Загалом виділяють два типи брухту: мікс (це різні вироби промислового та побутового призначення), а також стружку – побічний продукт виготовлення деталей. Сировина другого типу дешевша.

  Крім того, вартість прийому бронзи залежить від обсягу брухту та способу його здавання. Дорого можна продати метал, якщо самостійно привезти його до пункту прийому. Однак, за наявності великого обсягу сировини здати бронзу за вигідною ціною реально, замовивши послуги вивезення. Наша компанія забезпечує таку можливість у Харкові та області.

  У чому наші переваги

  Компанія Global Eco пропонує найбільш вигідну вартість на брухт у харківському регіоні, а також надає повний комплекс послуг із вивезення вторинної сировини з місць його зберігання. Наші співробітники можуть виконати сортування та очищення металу від сміття, а також його зважування та навантаження на автомобілі.

  Ми пропонуємо різні варіанти оплати (у тому числі безготівковий розрахунок), а для постійних клієнтів є низка вигідних спеціальних пропозицій.

  Меню
  This site is registered on wpml.org as a development site.