Прийом вторинної сировини в Харкові

Актуальна тема для екології України – прийом вторинної сировини. Така послуга потрібна не лише для отримання додаткового прибутку. Компанія Global Eco здійснює прийом вторинної сировини в Харкові, одночасно очищаючи місто та область від забруднень, які можуть призвести до екологічної катастрофи. Пункти прийому вторинної сировини відкриті в різних регіонах, дізнатися про них можна у наших менеджерів, зв’язавшись із зазначеними номерами телефонів або залишивши заявку.

Від чого залежить ціна на прийом вторинної сировини?
Обсяг вторинної сировини

Ціна основного прайсу діє на обсяг від 1 кг, але великі закупівлі в нас діють спеціальні пропозиції. Уточнюйте інформацію у наших спеціалістів.

Статус продавця

Ми проводимо угоди і з фізичними та юридичними особами. Ціна за партію вторинної сировини, наданої юридичною особою, буде вищою.

Якісні характеристики

Чим вище буде якість сировини, що продається, тим більше ми за неї заплатимо. Сировина, що не містить сторонніх механічних домішок, оцінюватиметься вище.

Форма оплати

Звертаємо увагу, що за безготівковому розрахунку ціна, яка встановлюється за кілограм сировини, буде дещо вищою, ніж при оплаті готівкою.

Як ми працюємо?

Зв’язуємось з Вами

Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку. Зв’язок будь-яким зручним для Вас способом

Обробляємо заявку

Наш менеджер уточнить усі деталі і дасть Вам всі необхідні рекомендації

Оцінюємо вантаж

Сортуємо, зважуємо, вантажимо вторинну сировину. Робимо кошторис для документації

Оплачуємо

Оплата будь-яким зручним для Вас способом готівковим або безготівковим розрахунком

Всі фактори, що впливають на вартість вторинної сировини при здачі
 • Кількість вторинної сировини, що здається;
 • Ступінь підготовки до подальшої переробки
 • Тип макулатури;
 • Стан;
 • Чистота макулатури, що здається;
 • Суха або мокра;
 • Вигляд упаковки вторинної продукції.
Ми приймаємо
 • Макулатуру: книги, газети, журнали, каталоги, картон, коробки, зошити, офісний папір;
 • Пластмасові ящики, піддони, пластикові меблі;
 • ПЕТ пляшки, каністри, флакони;
 • Стрейч плівку, поліетилен, пакувальну плівку;
  брухт алюмінієвих баночок;
 • Використані батареї, акумулятори.
Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості своєї вторинної сировини?

Щоб ми змогли зробити максимально швидку і точну пропозицію для Вас щодо викупу вторинної сировини – просто зберіть і надішліть нам наступну інформацію:

1 крок

Сфотографуйте вторинну сировину підготовлену до прийому

2 крок

Опишіть зразкову кількість та вагу

3 крок

Вкажіть стан та тип вторинної сировини

4 крок

Повідомте адресу знаходження вторинної сировини

Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості своєї вторинної сировини? Вам потрібний спеціаліст!

Зв’яжіться з нами або залиште заявку для зворотного зв’язку з Вами

Залишити заявку

  Ім'я *
  Телефон *
  Email
  Приблизна вага* (кг)
  Коментар

  Різновиди прийнятої вторинної сировини

  Вторсировиною називають сміття чи відходи, які підлягають подальшої експлуатації, але можуть бути використані виготовлення нових предметів, виробів чи конструкцій. Щоб все це не перетворювалося на гори сміття, яким забруднюються землі, ми приймаємо сировину за гроші з метою подальшої переробки. Перед тим як відвідати пункт прийому вторинної сировини, рекомендуємо ознайомитися з видами матеріалів, які можна здати і при цьому отримати грошовий прибуток.

  Вартість вторинної сировини залежить від її виду. Ми приймаємо такі різновиди відходів:

  • макулатура (газети, книги, картон, журнали та ін.). Виготовлення з неї нових паперових виробів дозволяє скоротити кількість дерев, що вирубуються в Україні;
  • пластик. Сюди належать будь-які вироби з цього матеріалу: ящики, піддони, меблі;
  • ПЕТ-пляшки;
  • стрейчева плівка, поліетилен, алюмінієві баночки;
  • акумулятори та батареї.

  Всі види продукції підлягають подальшій переробці. З неї виготовляють нові вироби, ціна яких найчастіше буде нижчою, ніж при їх виробництві, наприклад, з дерева або видобутих корисних копалин.

  Від чого залежить ціна вторинної сировини

  Прийом вторинної сировини за відповідними цінами залежить від різних факторів. Основними критеріями виступають такі параметри:

  1. Вигляд. Плівка коштує дешевше, ніж акумулятори. Ми приймаємо продукцію дорого. Вам буде вигідно її назбирати та привезти до нас.
  2. Кількість продукції. Прийом вторинної сировини здійснюється від 1 кг. Чим більший обсяг продукції, що здається, тим вище вартість. Уточнити ціни вторинної сировини можна у наших менеджерів.
  3. Статус продавця. Ми працюємо як із фізичними, так і з юридичними особами. За вигідною ціною здати вторинну сировину можуть різні організації, тому що для них ціна за партію буде набагато вищою.
  4. Якість сировини. Чим вона вища, тим більшу вартість ми готові заплатити за покупку. Якщо здаються пластикові вироби, важливо очистити їх від забруднень, відокремити від інших матеріалів.
  5. Спосіб оплати. Якщо клієнт хоче отримати розрахунок готівкою, то ціна буде нижчою, ніж при безготівковій оплаті. Саме тому із нами вигідно співпрацювати організаціям. Ми переказуємо гроші на їхні розрахункові рахунки.

  Пункти прийому вторинної сировини розташовані в Харкові. Якщо відсутня можливість самостійно доставити продукцію, ви можете замовити послугу транспортування нашою технікою. Ми завжди раді співпраці з новими клієнтами. Ознайомитися з розцінками різні види продукції можна у таблиці, що розміщена нижче.

  Меню
  This site is registered on wpml.org as a development site.