Прийом латуні у Харкові

Латунні вироби використовуються у різних галузях діяльності. Конструкції, що прийшли в непридатність, з цього матеріалу підлягають утилізації, а здати їх можна в компанію Global Eco, при цьому отримати фінансову винагороду. Ціна брухту латуні формується на підставі різних факторів, і один з основних – кількісний вміст сторонніх домішок. Вироби з цього матеріалу мають різний склад, тому вартість відрізнятиметься. Це головна, але не єдина ознака, за якою формується ціна латуні за кг.

Від чого залежить ціна латуні?
Обсяг металу

Ціна основного прайсу діє на обсяг від 1 кг, але великі закупівлі в нас діють спеціальні пропозиції. Уточнюйте інформацію у наших спеціалістів.

Статус продавця

Ми проводимо угоди і з фізичними та юридичними особами. Ціна за партію вторинної сировини, наданої юридичною особою, буде вищою.

Якісні характеристики

Чим вище буде якість сировини, що продається, тим більше ми за неї заплатимо. Метал, що не містить сторонніх механічних домішок, оцінюватиметься вище.

Форма оплати

Звертаємо увагу, що за безготівковому розрахунку ціна, яка встановлюється за кілограм сировини, буде дещо вищою, ніж при оплаті готівкою.

Як ми працюємо?

Зв’язуємось з Вами

Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку. Зв’язок будь-яким зручним для Вас способом

Обробляємо заявку

Наш менеджер уточнить усі деталі і дасть Вам всі необхідні рекомендації

Оцінюємо вантаж

Сортуємо, зважуємо, вантажимо брухт. Робимо кошторис для документації

Оплачуємо

Оплата будь-яким зручним для Вас способом готівковим або безготівковим розрахунком

Всі фактори, що впливають на вартість латуні при здачі
 • Поточний рівень цін на латунь в Україні;
 • Реальна вага зібраного брухту;
 •   Сортність металу;
 •   Засор та стан брухту;
 •   Вартість та складність демонтажу;
 •   Витрати на доставку брухту на пункт прийому;
 •   Вартість додаткових послуг вантажників;
 • Чесність, порядність та технічна оснащеність приймача.
Ми не приймаємо
 •  Автотранспорт, не знятий з обліку та без документів;
 •  Залізничне обладнання та військову техніку;
 •  Каналізаційні люки та огорожі без документів;
 •  Снаряди та їх фрагменти, а також інші вибухонебезпечні предмети.
Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості свого брухту?

Щоб ми змогли зробити максимально швидку та точну пропозицію для Вас щодо викупу брухту – просто зберіть і надішліть нам наступну інформацію:

1 крок

Сфотографуйте весь брухт

2 крок

Опишіть зразкову кількість та вагу

3 крок

Вкажіть стан та тип брухту

4 крок

Повідомте адресу знаходження брухту

Ви вагаєтесь з визначенням виду та кількості свого брухту? Вам потрібний спеціаліст!

Зв’яжіться з нами або залиште заявку для зворотного зв’язку з Вами

Залишити заявку

  Ім'я *
  Телефон *
  Email
  Приблизна вага* (кг)
  Коментар

  Фактори ціноутворення

  Латунь належить до групи кольорових металів і є сплав, що містить у складі різні речовини, зокрема мідь і цинк. Цей матеріал класифікується на двокомпонентний вигляд, тобто містить невелику кількість домішок і багатокомпонентний.

  Ціна брухту латуні формується на підставі наступних факторів:

  1. Склад та чистота продукту. Вартість латуні за кілограм залежить від складу металу. Чим більше міститься цинку, тим нижча ціна. Найдорожчим є двокомпонентний метал жовтого кольору.
  2. Наявність забруднень. Неметалічні речовини лежить на поверхні впливають вартість брухту. При засміченості до 2% продукт належить до категорії чистих речовин та приймається за найвищою ціною, що діє в Україні. Найнижча ціна у брухту і стружки.
  3. Форма виробів та розміри. Велику цінність становлять повнотілі деталі, наприклад, підшипники. Вони відрізняються компактністю, тому зручні під час транспортування. Середня ціна 1 кг латуні в Україні становить 143 гривні за 1 кг. Вартість стружки – близько 117 гривень.
  4. Обсяг продукції. Прийом латуні здійснюється від 1 кг, але чим більше партія брухту, тим, вища його ціна. Крім того, за більших обсягів якісного брухту наша компанія готова виконати його доставку безкоштовно.
  5. Спосіб розрахунку. Якщо клієнт бажає отримати розрахунок готівкою, вартість буде нижчою, ніж при безготівковій оплаті.

  Ціна кілограма латуні залежить від того, хто здає брухт. Ми приймаємо вторинну сировину як у фізичних осіб, так і в юридичних організацій. Вартість брухту латуні для юросіб буде вищою, що пов’язано з великими партіями постачання, а також регулярністю збуту. Наша компанія та точки прийому металу знаходяться у Харкові, тому ми приймаємо продукцію у всіх бажаючих як по місту, так і по області.

  Різновиди латунної продукції для прийому як вторинна сировина

  Наша компанія скуповує латунь за вигідною ціною в Україні. Враховуючи конкуренцію у сфері металобрухту, ми пропонуємо своїм клієнтам прозорі умови угоди, а також найвищі ціни на продукцію. Ціну брухту латуні можна дізнатися у наших менеджерів. За допомогою спеціальних приладів ми перевіряємо вироби на склад та чистоту, на підставі чого встановлюється вартість.

  Приймаються такі види виробів:

  • кускові відходи: прути, листи, труби;
  • дріт, музичні інструменти, фурнітура;
  • радіаторні трубки;
  • сантехнічна фурнітура;
  • стружка.

  Здати латунь можна в пунктах прийому, попередньо уточнивши розміщення найближчого місця у наших менеджерів. Ми надаємо техніку для транспортування. Якщо вирішили здати латунний брухт, то наша компанія готова купити його за найвигіднішими цінами. Попередньо дізнатися вартість можна, якщо надати менеджерам інформацію про вид матеріалу та його зразкову кількість.

  Меню
  This site is registered on wpml.org as a development site.